3D baskı merkezi ofisimiz İstanbul'da faaliyet göstermektedir. 3D baskı merkezi denilince akla ilk gelen firmayız. 3D baskı merkezi firmamız geniş makine parkuru ve işinde tecrübeli, başarılı çalışanları sayesinde daima en iyi hizmeti sunmaktadır. 3D baskı hizmeti veren firmamız ürülerinizi daha hızlı ve daha kaliteli bir yüzeyle buluşturmaktadır. İyi kalite bizi her zaman daha iyi yerlere getirmektedir. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz kişi ve kurumlardan bir tane bile kötü geri dönüş almadık. Sizde bizimle çalışın ve bu kaliteden mahrum kalmayın.

3D Baskı Merkezi Firmamızın Faaliyetleri

  • 3D Baskı (3 boyutlu baskı)
  • 3D Tarama
  • 3D Yazıcı
  • 3D Modelleme

Verdiğimiz hizmetler bunlar ile sınırlı kalmamakla beraber işimizi hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Geniş makine parkurumuz sayesinde daha uygun fiyatlar ve daha hızlı hizmet sunuyoruz. Sizlerde 3D Baskı Yeri ile çalışarak daha hızlı prototipleme imkanı bulabilirsiniz. Hızlı prototipleme hizmetimiz ile Ar Ge yapıyorsanız ürünlerinizin sorunlarını bir kaç gün içinde düzenleyebilirsiniz. 

Dışarıda firmalardan daha uzun sürede yapacağınız işleri 3 boyutlu yazıcı ile bir kaç gün içinde halledebilirsiniz. Eğer ürünlerinizi kimseyle paylaşmak istemiyorsanız 3 boyutu yazıcı satın alabilirsiniz. Firmamız 3d yazıcı satışı yapmaktadır. Endüstriyel, mimari, tıbbi, mühendislik gibi profesyonel alanlarda kullanabileceğiniz ve bunun dışında hobi amaçlı kullanmak içinde 3 boyutlu yazıcılarımız mevcuttur. 

Profesyonel 3d baskı hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle bizimle irtibata geçmelisiniz. 3 boyutlu baskı merkezi hizmeti firmamız tamamen profesyonel ve geniş makine parkuru ile sizlere sorunsuz, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir. 

3D Baskı Siparişi vermek için 3D Baskı tıklayabilirsiniz.


Düzenlenme Tarihi : 23 Ekim 2020