Online 3d baskı siparişi oluşturabilirsiniz. Haftaiçi 08:30-18:30 saatleri arasında 10 dakika içinde baskı istekleriniz fiyat teklifiniz size teslim edilecektir. Uygun fiyat politikamız ile sizleri düşünüyoruz. Kaliteye daha az para ödeyerek ulaşabilirsiniz. Kaliteli baskılarımız ile yüzlerce mutlu müşterimiz arasında sizlerde yer alın.

3D baskı siparişi verirken zorlanıyorsanız bizleri arayıp destek alabilirsiniz. 3D baskı yaptırmak istediğiniz modellerinizi bize mail üzerinden ulaştırabilirsiniz. Mail adresimiz iletisim@3dbaskiyeri.com Bu mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Online 3D Baskı

Online 3d baskı ile baskı isteklerinizi bize gönderin ve size hızlı bir şekilde geri dönelim. Fiyat verirken hem parçanızın kalitesini hemde cüzdanınızı düşünüyoruz. Profesyonel ekibimiz ile 2 senedir 3 boyutlu baskı sektöründe hizmet vermekteyiz. Profesyonel 3d baskı merkezimizle çalışıp memnun kalmaya hazırsanız hemen bize mail atın.

3 boyutlu baskı yaptırırken dikkat etmeniz gerekenlerde yaptıracağınız firmanın ne kadar tecrübeli olduğudur. Biz bugüne kadar çalışmış olduğumuz kişi ve kurumlardan edindiğimiz deneyim ve bilgilerimize güvenerek sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Binlerce insan yanlış tercih yapmış olamaz öyle değil mi ?

3 boyutlu baskı ile ucuz üretim yapmak mümkün. Bizden teklif almayı unutmayın.

iletisim@3dbaskiyeri.com veya 3D Baskı Siparişi tıklayabilirsiniz.


Düzenlenme Tarihi : 23 Ekim 2020