Profesyonel 3d baskı hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel 3D baskı merkezi firmamız geniş makine parkuru ile sizlere kusursuz bir baskı hizmeti sunmaktadır. 3D baskı hizmeti almak isteyen sevgili kullanıcılarımız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirler. Profesyonel 3D baskı denilince akla ilk gelen firma olan firmamız sizlere en hassas ve kusursuz 3d baskı çıktılarını sunmaktadır.

Profesyonel 3D Baskı Hizmeti

Profesyonel 3D baskı hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi daha önce yapmış olduğu baskıların kalitesi. Eğer profesyonel bir baskı istiyorsanız kendini profesyonel baskı hizmeti verdiğini iddia eden firmalardan daha önce yaptıkları profesyonel 3d baskı hizmetlerinin fotoğraflarını isteyin. Firmamız 2 yılı aşkın süredir 3d baskı hizmeti vermektedir. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgilere dayanarak sizlere kusursuz baskı hizmeti sunmaktayız. 

Profesyonel 3D Baskı

Profesyonel 3D Baskı Merkezi

3 boyutlu baskı hizmeti almak isteyenleri iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmasını bekliyoruz. iletisim@3dbaskiyeri.com a mail attığınız zaman anında fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak istediğiniz modelinizi .STL formatında bizlere ulaştırdığınız zaman sizlere net olarak fiyat teklifi verebiliriz. 3D baskı fiyatları bildiğiniz üzere kalıba göre çok daha uygun. 3D baskı ile hızlı prototipleme yapabilirsiniz. Prototip üretimi yapmak isteyen kullanıcılarımızı maillerini bekliyoruz.

 

Profesyonel 3D Baskı Hizmeti Almak İçin Tıklayın

Düzenlenme Tarihi : 23 Ekim 2020